YAYINCI OL AST KAZAN !

İnternetten para kazanmak isteyenler için yepyeni bir platform !

YAYINCI OL AST KAZAN !
İnternetten para kazanma Aydemir Soft Token
Reklamlar

Aydemir SOFT yazılım şirketine ait Token olan AST Token, Binance blokzinciri üzerinde BEP-20 standartlarında üretilmiş bir hizmet (utility) tokendir. Değerini şirket başarısı ve kullanıcı etkileşiminden alan Aydemir Soft Token (AST); Kullanıcılara sunacağı fırsatlar, hediyeler ve benzeri avantajlar ile şirket ve projeler arasında bir köprü görevi görecektir.

Kontrat Adresi: 0xbEA87679225706Deb0B6F57731f37D3F31aFECB1
Android uygulamamız için tıklayın...

       Günümüz ekonomik sıkıntıları ile birlikte her kesimden ve yaş grubundan insanlarımız farklı kazanç yöntemlerine doğru çekilmekte ve kandırılmakta bizler bu durumun farkına varıp hem eğlenebileceğimiz hemde para kazanabileceğimiz bu sistemi geliştirdik.  Hem uzun vadede yatırımınız olacak hemde kısa vadede günlük ihtiyaçlarınız için kazanabileceğiniz bu platformu Aydemir Soft Yazılım Şirketi olarak ortaya çıkarttık. 

       Yapmanız gereken tek şey platforma üye olmak ve özgün içerikler üretebilmek, ürettiğiniz bu içerikler moderatör onayından sonra yayınlanır ve her görüntülenme için bir AST kazanırsınız. 100 bin $AST topladığınızda ister nakit olarak alabilir, isterseniz soğuk cüzdanınıza aktarabilirsiniz.